0

položek na
vašem seznamuWedding Bazaar

Pátek 10. a sobota 11.ledna 2020

I letos Vás zveme na skvělý svatební veletrh Wedding Bazaar. Co o něm říká pořadatelka, majitelka svatební agntury Svatby podle Katy, Katka Janoušková: Již 5. Ročník úplně jiného svatebního setkání svatebních dodavatelů. Přijďte se dobře naladit na váš svatební den, pobavit se osobně s dodavateli, vyzkoušet a osahat si jejich výrobky, ochutnat jejich vlastnoručně vyrobené dobroty a mnoho dalšího.

Těšíme se na Vás již tento pátek 10.ledna od 12 hodin v centru Brna, v renovované Tržici na Zeleném Trhu.

Zveme Vás na  Wedding Bazaar, který proběhne 11.a 12.ledna 2019 ve 3. a 4. patře  Tržnice na Zelném trhu 14, Brno

 

- v pátek 11.1.2019  od 12:00 do 18:00 hodin

 - v sobotu 12.1.2019 od 10:00 do 17:00 hodin.

Po oba dva dny se můžete těšit na mnoho zajímavých dodavatelů, kteří připraví pro Váš svatební den jen ty nejlepší cukrovinky, dorty, ušijí ty nejkrásnější šaty jak pro nevěsty, tak pro Vaše družičky. Můžete tu zakoupit různé doplňky, jako ozdoby do vlasů, boty a mnoho dalšího. 

Samozřejmě, že ani ženichové nepřijdou zkrátka a i pro ně tu najdete mnoho inspirace.

 

A jeliko je  Wedding Bazaar i prodejní akce, tak si zde můžete koupit, co se Vám zrovna zalíbí a hodí na Vaši svatbu.  Pokud třeba nenajdete to co se Vám zrovna hodí barevně, tak věříme, že se s dodavatelem domluvíte na výrobě a dodání 

 

Vstupné je symbolické a to 100,- Kč. 

 

Věříme, že Wedding Bazzar pro Vás bude mít přínos. Že zde najdete vše potřebné na Vaši svatbu a mnohem více, třeba i inspiraci a svého nového dodavatele, který Vám chybí k tomu, aby Váš den byl dokonalý

 

Přejeme příjemnou zábavu, mnoho inspirace a užijte si svoje svatební přípravy bez stresu a v pohodě.

 

A ještě pár slov o Weeding Bazaaru od pořadetelů:

Již 4. Ročník úspěšného Wedding Bazaaru. Úplně jiný koncept svátebního veletrhu. Pro ty co mají svůj styl a směr. Nic okázalého, prostě si chcete udělat svatbu podle svého. Jednoduchou, přírodní či industriální, prostě jinou. Tak toto je akce pro Vás. Mnoho nových a užasných lidí, kteří svoji práci milují a jsou tu pro vás. Hodně dodavatelů, kteří svoje služby a výrobky dělají vlastnoručně, s láskou pro Vás. Každý kousek je originál a třeba i Vám na míru dělaný.
Přijďte si s námi dát třeba i něco na zub, kávu nebo třeba jen prohodit pár slov. 

Těšíme se na Vás ;)

 • stánek Ceremoni

  stánek Ceremoni

 • stánek Ceremoni

  stánek Ceremoni

 • stánek Ceremoni

  stánek Ceremoni

 • 2019

  2019

 • Wedding Bazaar

  Wedding Bazaar

 • Wedding Bazaar

  Wedding Bazaar